Лист РОІППО про безкоштовні щоденні вебінари УЦОЯО для абітурієнтів 2022 року (вчителів, батьків) PDF Друк e-mail

Вебінари можна буде переглянути на платформі iLearn.org.ua або на YouTube-каналі. На першому вебінарі 12 травня о 17:00 заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко розповідатиме про всі особливості  НМТ і відповідатиме на найпоширеніші запитання.
Нагадую, що майбутньому учасникові НМТ варто обов’язково зберегти інформацію з смс-повідомлення від Centr_ZNО: ці дані знадобляться для входу на свою Інформаційну сторінку. Якщо вступник до 11 травня не отримає смс-повідомлення, то з 12 до 19 травня зможе зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію» і отримати відповідні дані.

Інститут на виконання доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11.11.2021 № дор.153/01-60/21, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2022» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2021-2022 навчальний рік, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 02.11.2021 № 36 «Про підготовку й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2022 році» повідомляє, що Український центр оцінювання якості освіти, «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають на платформі iLearn щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного  мультипредметного  тесту.

Просимо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти донести цю інформацію до педагогічних колективів та учнів, студентів, які зацікавлені у вступі до закладів вищої освіти України у 2022 році.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВІД ІLEARN ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Аби випускник 2022 року не лишились сам на сам із НМТ,  мотиваційним листом та іншими новаціями цьогорічної вступної кампанії, «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають на платформі iLearn щоденні безкоштовні вебінари.

Їх проводитимуть досвідчені експерти, які повідомлять про те, як відбуватиметься вступна кампанія і що таке мотиваційний лист, зорієнтують потенційних учасників НМТ, на що звернути увагу, готуючись до тесту, які теми повторити,  над чим ще потрібно попрацювати.

Хоча до НМТ можна спеціально і не готуватися, бо завдання окремих блоків тесту будуть аналогічними до традиційних завдань ЗНО, однак вебінари від iLearn, під час яких експерти-предметники розкриють секрети виконання тих чи тих тестових завдань, поділяться лайвгаками щодо правильного розподілу часу під час роботи з тестом, допоможуть вступникам почуватися впевненіше. На платформі iLearn можна буде попрактикуватися виконувати короткі тематичні тести з української мови, математики, історії України. Вони, як і демонстраційний НМТ, будуть корисними для кожного вступника.

Перший вебінар відбудеться вже 12 травня о 17.00: заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко розповідатиме про всі особливості  НМТ і відповідатиме на найпоширеніші запитання. Вебінар можна буде переглянути на платформі iLearn.org.ua або на YouTube-каналі.