Правила проведення І,ІІ етапів конкурсу МАН

КУ «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників» доводить до відома  та використання в роботі наказ департаменту освіти  і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 20 грудня 2021 № 88 «Про затвердження Правил проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2021/2022 навчальному році».

Просимо довести ці Правила до педагогів та слухачів МАН для якісної підготовки до участі в І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Додаток: Наказ «Про затвердження Правил проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2021/2022 навчальному році», додатки 1 – 8.