День Гідності і Свободи PDF Друк e-mail

21 листопада Україна відзначала День Гідності та Свободи. Він  приурочений подіям, які відбувалися в Україні у листопаді  2013 року. Вони тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити за що боролися учасники Євромайдану, заради чого жертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

Трохи історіі... Все почалося 22 листопада 2004 року. Це  був день початку Помаранчевої революції. Тоді українці вийшли на головну площу країни, проводили акції громадянської непокори і домоглися повторних виборів. Адже  фальсифікації на виборах Президента, під час голосування та підрахунку голосів , привели до влади Віктора Януковича. Після повторного голосування Президентом став Віктор

Ющенко , який у листопаді 2005 року вперше встановив свято День Свободи.

Хай палають свічки пам’яті загиблим героям «Небесної Сотні», а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю…… Тож хвилиною мовчання вшануймо   героїв Небесного Війська.

Сьогодні життя  змінюється на очах, постає держава – вільна, незалежна, осяяна сонцем Україна. Ми - частинки народу. Без нас  немає ні народу, ні історії. І нам творить нову історію держави, що займе належне місце серед вільних і рівних країн планети.

 

Камінська Тетяна, 9-А клас

 
Как создать школьный сайт.