Ми діти козацького роду PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 жовтня 2021, 13:58

«Переможе не той, хто сильніший, а той, хто готовий йти до кінця», - вважають учні 11-Б класу.

У переддень Дня захисника України та Дня українського козацтва 12.10 в НВК №19 відбулися спортивні змагання для здобувачів освіти закладу. Команди змагалися не тільки у спортивних естафетах, а ще й показали свої інтелектуальні та художні здібності. З неймовірною швидкістю, ентузіазмом та радістю діти виконували поставлені їм завдання. Наприкінці змагань визначили переможців. І звісно ж, перемогла дружба. Свято переповнило усіх присутніх духом перемоги, завзятості та патріотизму.

Такі заходи варто проводити систематично, бо вони допомагають бути завжди у формі та надихають до нових вершин. Маємо надію, що заклик бути здоровим та спортивним почув кожен серед здобувачів освіти закладу.

Класний керівник 11-Б класу

Остафієва Є.М.