Екскурсію 7-Б класу, яка відбулася 22.05.21 р. PDF Друк e-mail
Четвер, 24 червня 2021, 09:12

На жаль, із запізненням, але великим бажанням хочу розповісти про чудову екскурсію 7-Б класу, яка відбулася 22.05.21 р.

Екскурсія була не в Карпати, не в Дубенський, Луцький чи Збаразький замок, не до руїн Кременецького замку, навіть не в музей і не у театр, а в нас у Рівному. Напевне, постає питання, що ж такого цікавого є тут поруч?
Це історичний парк реконструкції Басівкутського городища IX-XIII ст.. — «Оствиця». Ми з дітьми на прадавніх човнах "Дракарах" ходили по озеру на веслах та вітрилах. Дітям особливо сподобалось іти під вітрилами, адже був вітряний день і це дало нам змогу набрати чималої швидкості. Такої, що створювались хвилі від човна. Також ми в лучному тирі стріляли з луків та грали у рухливі ігри, палили багаття. Дуже радує те, що в нас у Рівному є такі чудові місця, де можна з користю провести час та відпочити.

С. Конюський, кл.керівник 7-Б класу