День казки PDF Друк e-mail
Вівторок, 15 червня 2021, 19:09

15.06.2021р.

День казки

Вихованці табору сьогодні із задоволенням поринули у світ чарівної КАЗКИ.

День розпочався з конкурсу малюнків  «Мій улюблений  казковий герой».

У першій половині дня діти мали можливість переглянути виступ акторів театру «Сонях». Далі розвивали свою акторську майстерність, взявши участь у постановці казки на новий лад.  Вихованці творчо підійшли до підготовки номерів. Їх виступи були цікаві, з гумором і вирізнялися оригінальністю.

Також діти брали активну участь у казковій вікторині «У світі казки чарівної». Цікаво і весело відбулася музична гра  «Відгадай пісню з мультфільму» та «Упізнай казковий голос».

У другій половині дня діти займалися в творчих гуртках за розкладом, розвивали свої вміння і навички.

День промайнув швидко, весело та з користю для вихованців. Казка навчила бути дружніми, добрими та приходити на допомогу один одному.

Начальник табору Ришко В.Ю.