День Землі PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 квітня 2021, 10:12

Планета Земля є домом для всього живого. Ми народжуємося на ній, живемо, користуємося її благами і можемо гордо називати себе землянами.

День Землі – особлива подія для кожної людини. Це свято стосується усіх без винятку. У цей день ми повинні подякувати нашій планеті за своє життя, за можливість дихати й відчувати красу цього світу. Цю дату запровадили за ініціативи ООН , при цьому подібних свят є два – одне відзначають у День весняного рівнодення, 20 березня, а друге – 22 квітня. Різниця між цими датами у їхньому значенні. Перше свято Дня Землі  ( 20 березня) має гуманістичну спрямованість, а друге (22 квітня)  спрямоване закликати людей бути екологічно свідомими. День Землі 20 березня був затверджений й офіційно обраний у 1971 році. «Засновником» Дня Землі, який святкують 22 квітня, вважають Джона Мортона, американського діяча. Вважаючи, що планеті необхідне дбайливе ставлення, у 1840-х роках він розпочав  саджати дерева та чагарники і переконувати знайомих у важливості таких вчинків.

З року в рік цей день ставав популярнішим і популярнішим. Вже 22 квітня 1970 року сенатор Конгресу США Гейлорд Нельсон і студенти Гарвардського університету провели День Землі , присвячений роздумам над проблемами вразливості навколишнього середовища.

 

Рогаль С.Р.

 
Как создать школьный сайт.