Майбутнє лісу у твоїх руках PDF Друк e-mail
Четвер, 15 квітня 2021, 16:13

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та до Всесвітнього дня довкілля у  НВК№19  проведено загальношкільний конкурс дитячого малюнку «Людина та ліс».  День навколишнього середовища відзначається  в Україні   щорічно  в третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про день довкілля». В 2021 році Український день  навколишнього середовища (День довкілля ) припадає на 17 квітня. Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців в питаннях ,що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.  Учнівське самоврядування НВК№19 щорічно долучається до природоохоронних заходів, підвищує свою екологічну грамотність, бере участь у акціях. Адже стан природи навколо нас залежить від дій кожного з нас!

Рогаль С.Р.