Поради старшокласників PDF Друк e-mail

Зараз кожен з нас може користуватися Інтернетом майже щодня, але як часто ви “зависаєте” в інтернеті? Чи став він частиною вашого життя чи, може, тільки засобом для пошуку необхідної інформації та розваг? Чи контролюєте ви час його використання і чи зможете відмовитися від нього зовсім? Сьогодні чимало людей страждає від шахрайства, яке не лише отримує доступ до ваших персональних даних, але й проникає у вашу підсвідомість, що може згубно відобразитися на психічному здоров'ї, тим самим провокувати самогубства чи ігрову залежність. Як повідомлялося, останніми тижнями в Україні збільшилася кількість дитячих смертей або спроб самогубств, зокрема, внаслідок падіння з вікна або отруєння медикаментами.

23 лютого 2021 року народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив, що у столиці за два місяці цього року зафіксовано 25 спроб дитячих самогубств, що перевищує показник минулих років у кілька разів.

Саме тому учнівське самоврядування презентує вам Топ-11 правил безпечного користування інтернету:

***Переглянути відео***

Микуляк Юлія, 11-А, голова учкому НВК19