Безсмертна донька мудрого народу Леся Українка PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 лютого 2021, 09:05

Є люди, як свічки,-

згорають, відходять у небуття.

Є люди, як зірки,-

горять і світять все життя.

Зіркою такої величини для всіх українців є поетеса Леся Українка. 25 лютого в НВК №19 учні 6-Б класу мандрували місцями життя видатної поетеси під час віртуальної екскурсії. Про Лесю Українку можна багато цікавого розповісти і дізнатися. Бо її життя – героїчна легенда, яку творила вона, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою і творячи для нащадків таку неповторно прекрасну поезію. Кожним словом, променем думки,  болем своїм живе в душі нашого народу ця людина.

Під час заходу  учні не тільки  зацікавилася почутим про Лесю Українку, а й зрозуміли, що сила людини у її дусі, в чистоті духовній, в її гідності.

Читаючи твори Лесі Українки, ми стаємо кращими, міцнішими духовно. Тож шануймо, пам’ятаймо, вивчаймо.

Учитель української мови та літератури

Остафієва Є.М.