Сім`я твоєї мрії PDF Друк e-mail

Продовжуємо інформувати вас про заходи, які проводилися активістами учнівського самоврядування класів. 9-В клас провів захід у форматі круглого столу , який присвячений боротьбі з насиллям у сім`ї  - «Сім`я твоєї мрії».

У сучасному світі дуже багато насилля. Воно стало невід`ємною частиною усього людства. Погляньте – насилля всюди: на вулицях і вдома, на сторінках журналів, книг, на екранах телевізора та в комп’ютерних іграх. Воно настільки в`їлося в розум кожної людини, що викорінити це зло буде дуже тяжко.

Захід, який провели учні 9-В класу, дав змогу збагатитися знаннями про всі форми проявів насилля , його наслідками та методами боротьби. Це стало приводом для аналізу власних дій і вчинків, сприяв вихованню у дітей людяності, відповідальності, поваги до іншої людини. Було приємно спостерігати, що порушені проблеми не залишили байдужими нікого із учнів. Сподіваємося, що цей захід зменшить рівень насильства серед підлітків.

Змінювати світ потрібно починати із себе.

Рогаль С.Р., педагог-організатор,

Сорочинська В.А., класний керівник 9-В класу.