Чи легко бути добрим PDF Друк e-mail

Ми живемо у непростий час: багато обмежень, багато страху і невпевненості. Але попри все - життя продовжується, і ми є його активними учасниками. Тому і пропонуємо вашій увазі інформаційні повідомлення про заходи, проведені активістами 9-х класів. Здобувачі освіти 9-Г класу нас запросили на цікаву годину спілкування «Чи легко бути добрим?» (до Всесвітнього дня доброти).

Здається, чим вже нас можна здивувати? Здивували. Не лише нетрадиційним підходом до теми, але й формою подачі, яка змушувала усіх учасників дійства брати у ньому активну участь. Емоції інколи заважали прислухатися до думки опонентів, але ці емоції були щирі, живі, правдиві, що мимоволі втягувало у діалог, нікого не залишаючи байдужим. Завдяки сучасним технічним засобам і можливості легко знаходити потрібну інформацію, яку, до речі, учні шукали самі, спілкування збагачувалося достовірними документальними відеоматеріалами. Мета заходу була досягнута: здобувачі освіти отримали неоціненний життєвий досвід, ми – досвід спілкування з тими, хто цього досвіду ще не має.

Ковалевська М.Б., заступник ДНВР

Рогаль С.Р., педагог-організатор