Дебатний турнір PDF Друк e-mail

Останні новини про заходи, проведені за участю активістів учнівського самоврядування класів.

Здобувачі освіти 11-А та 11-Б класів підготували і провели дебатний турнір серед своїх команд. Команда 11-А відстоювала тезу «Служба в армії – обов`язок кожного чоловіка», у 11-Б контртеза – «Служба в армії повинна бути добровільною». Команда пропозиції аргументувала свою доповідь тим, що в армії виховуюється мужність, братерство, відповідальність, і саме сильна армія є запорукою незалежності держави. З усією повагою до опонентів команда опозиції навела свої аргументи для підтримки контртези.

І з ними також важко не погодитися, адже кожна людина  має право вибору: службі в армії повинна бути альтернатива. Наводили приклади інших держав. А якщо все робити через примус,  це може призвести до супротиву, який матиме негативні наслідки. На думку цієї команди, армія повинна бути професійною, і лише високопрофесійна армія зможе дати відсіч будь-якому ворогові.

Ми можемо погоджуватися з тією чи іншою думкою, але не забуваймо, що у демократичній державі з повагою ставляться до будь-якої думки.

Рогаль С.Р., педагог-організатор