Найдорожча у світі книга PDF Друк

НАЙДОРОЖЧА   У  СВІТІ

КНИГА КОШТУЄ ПОНАД 100 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ


Найдорожча у світі книга  прибула  в публічну бібліотеку  Нью-Йорка як подарунок від італійських майстрів.Том  вагою 28 кілограмів виготовлений вручну і коштує понад 100 тис. доларів, повідомляють американські ЗМІ.

Книга під назвою ''Уміла рука'' — екземпляр сучасного видання життєпису  італійського майстра епохи Відродження Мікеланджело Буонаротті. Цінний  дар привезений з Італії, буде

виставлений на загальний огляд 2 грудня.

Раритет, незважаючи на те що на його виробництво йде майже 6 місяців скурпульозної роботи, існує  не в єдиному екземплярі, і копії "Умілої руки "вже знаходять нових господарів. Як повідомляється, незважаючи на високу ціну, продано вже понад 20 екзямплярів.

Обкладинка книги покрита білим мармуром з Каррари (Тоскана)- саме йому віддавав перевагу Мікеланджело - й оформлена червоним оксамитом.Тканину на замовлення надала майст­ерня в Італії, в якій була стоворена  завіса для театру ''Ла Скала'' і нью-йорської Метрополітен опери .

В ''Умілій руці'' містяться знімки скульптур, картин, фресок та інших знаменитих творів знаменитого скульптура. Текст книги написаний біографом Мікеланджело Джоржо Васарі, а вступне слово — директором музеїв Ватикану Антоніо Паолуччі.

 
Как создать школьный сайт.