Час ставить умови PDF Друк e-mail

Пандемія змусила багатьох людей міняти свої плани на життя, перекреслила мрії і сподівання. Але людина з часом може до усього пристосуватися. Учком школи після  бурхливого обговорення вирішив змінити формат виховних заходів: загальношкільні заходи проводитимуться  у режимі відеозапису, фоторепортажів та лише по класах. Було створено графік проведення заходів, які названо Місячниками заходів активістів учнівського самоврядування класів. Наприклад, 10-11 класи презентуватимуть себе у жовтні, 9-ті класи у листопаді, 8-мі класи у грудні.

Зараз я передаю слово старості 10-Б класу (Новак Софія), яка описала захід свого класу.

Ми не лише духом сильні

«Переможе не той, хто сильніший, а той, хто готовий йти до кінця», - вважають учні 10-Б класу.

У рамках Місячника патріотичного виховання 7 жовтня в НВК № 19 відбувся турнір з волейболу для здобувачів освіти класу.

Неймовірна боротьба велася між командами «Thunder» і «FloretSilva». Гра була захопливою, інтригуючою. Завдяки старанням кожного гравця  вдалося провести час з користю. Перемогу здобула команда «FloretSilva» з рахунком 2:0. Такі заходи варто проводити систематично, бо вони допомагають бути завжди у гарній фізичній формі, виховують силу духу, вміння працювати у команді, надихають до нових вершин. Сподіваюся, що заклик бути здоровим та спортивним був почутий здобувачами освіти. Запрошуємо до нашого шкільного гуртка з волейболу.

Новак Софія,10-Б клас.

Інформацію збирала Рогаль С.Р.,