5 жовтня – Міжнародний День учителя PDF Друк e-mail

Жовтень впевнено вступив у свої права, не забувши потішити нас своїми дарами і гарними святами. Найкраще свято- це День працівника освіти. У цей день вітають не лише учителів, але й усіх працівників освітянської галузі. Ми усіх працівників школи вітаємо із цим чудовим святом і окремо хочемо розповісти про тих, хто вперше у цьому році прийшов у школу, але не учнем- першокласником, а вчителем. 5 молодих спеціалістів   зустрілися із старшокласниками, прийняли вітання з нагоди першого професійного свята та отримали подарунки з емблемою школи.Гангур Вікторія Іванівна та Мельник Наталія Валеріївна – вчителі початкових класів, Ярмошевич Катерина Сергіївна – асистент вчителя початкових класів, Максимович Ірина Олегівна – вчитель іноземної мови, Попова Катерина Віталіївна –вчитель історії. Вони  гідно витримали «випробувальний термін» і влилися у наш шкільний колектив. Зичимо їм щастя  на професійній та життєвій ниві.

Микуляк Юлія, голова учкому, 11-А клас.