Колектив НВК школи-ліцею №19 щиро вітає свого керівника - Верхову Інну Семенівну з ЮВІЛЕЄМ PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 липня 2020, 18:02

Методичне обєднання вчителів фізики, хімії та біології щиро вітає нашу директорку, Інну Семенівну Верхову, з  Днем народження!!!

Ми з ювілеєм Вас вітаєм!
Щоб стільки ж раз весна цвіла!
Сьогодні щиро Вам бажаєм
Здоров'я, щастя і тепла!
Щоб шлях Ваш був такий широкий,
Щоб мало було перешкод,
Щоб ювілей справляли сотий!
Не знали б Ви тяжких турбот.
А ще бажаєм добре жити,
Щоб внуки виросли - гей раз!
Щоб мали Ви кого любити,
І щоб любили міцно Вас!
Щоб було все гаразд в роботі.
Вона, звичайно не проста.
Щоб було все - і "за", і "проти",
Як компроміс - життя – буття!
Ще раз сердечно Вас вітаєм!
Добра Вам зичимо сповна,
Багато світлих днів бажаєм!
І довгі, довгії літа...

Шановна і найкраща Інна Семенівна!
Кафедра трудового , образотворчого та музичного мистецтва вітає Вас з днем народження!!!
Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.
Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!
А кожен новий день дарує яскраві зустрічі та щасливі посмішки, ніжні почуття та ароматні квіти, гарні новини та радісні миті. Бажаємо краси, кохання та успіху!!!!
ШАНОВНА ІННО СЕМЕНІВНО!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів.
Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі плідно слугують задля зміцнення та добробуту, а в усіх Ваших справах супутниками будуть визнання, успіх, глибоке задоволення від праці!
Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Хай минають негаразди та непорозуміння, підтримують рідні люди, розуміють та допомагають колеги.
ВАШІ РОКИ – ТО ВАШ СКАРБ,
ЇМ ЦІНИ НЕМАЄ,
КОЖЕН РІК БАГАТО ВАРТ,
ВСІ ПРО ЦЕ МИ ЗНАЄМ.
ТОЖ ПРИЙМІТЬ УКЛІН ВІД НАС,
ЩИРІ СЛОВА ШАНИ,
ВСЯКИЙ ДЕНЬ Й УСЯКИЙ ЧАС
ПИШАЄМОСЬ МИ ВАМИ!
МИРУ, ЗЛАГОДИ, ЩАСТЯ, ЛЮБОВІ ТА ДОСТАТКУ У ВАШОМУ ДОМІ.
З ПОВАГОЮ ТА ШАНОЮ
Кафедра вчителів української мови та літератури
ШАНОВНА ІННО СЕМЕНІВНО!
Бути чудовою людиною та професіоналом своєї справи дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Кафедра математики та інформатики вітає Вас з Днем народження! Бажаємо завжди залишатися такою уважною, життєрадісною, креативною, тактовною і цілеспрямованою, яка вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо не тільки творчих успіхів, а й сімейного затишку і звичайного людського щастя, щоб з роками впевненості в собі й міцних сил тільки додавалося!
Кафедра фізичної культури
Останнє оновлення на Середа, 15 липня 2020, 10:31