Набір учнів у 1-й клас 2020. PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 березня 2020, 11:34

Прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтерміновується до завершення  карантинних заходів.

Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.orq».

Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви.Система «school.isuo.orq» є безкоштовною для всіх користувачів.

Нагадуємо, що зарахування дітей до 1 класу здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Переглянути інструкцію

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 березня 2020, 10:18