Дивосвіт дитячих історій PDF Друк e-mail
Написав dodge111
Середа, 24 квітня 2019, 07:58

18 квітня учні 5-7 класів НВК №19 брали участь в літературному конкурсі «Дивосвіт дитячих історій», де вони презентували власну поезію. Захід відбувся в Рівненській міській бібліотеці (мікрорайон Ювілейний) і був приурочений до Всесвітнього дня книги та авторського права.

На початку заходу бібліотекар Зоя Романуха розповіла про історію авторського права та важливість книг в житті людей.

Оцінювали творчість юних поетів Тетяна Сладковська (літературний псевдонім Тата Рівна) - письменниця, член НСПУ, керівник Молодіжної літературної платформи Рівненської організації Національної спілки письменників України, Катерина Босович - головнй спеціаліст Рівненського міського управління культури та туризму, Ольга Миронець - директор Рівненської міської бібліотеки (мікрорайон Ювілейний).

Перемогу у конкурсі здобули вірші Юлії Веленець, 5-В клас «Духовні святині рідного краю», Софії Войтишин,7-В клас «Дім», Шанюка Олександра, 5-В клас «Наш клас». Заохочувальні призи отримали Денисюк Анна, 5-В клас «Чудеса природи», Москвяк Дарина, 7-Б клас «Війна», Мельничук Олександра, 5-В клас «Дороги всі ведуть до храму».

Такі конкурси заохочують дітей до написання літературних робіт, спонукають їх цікавитися і ставати частиною творчої молоді України.

Учителі української мови та літератури

Клічук Т.Д. ,

Хоменко А.А.