Мовний загін шкільного табору 2019

13 червня відбулося закриття літнього табору. PDF Друк e-mail
Субота, 22 червня 2019, 09:15

Швидко промайнули 3 тижні цікавого, захоплюючого життя. Діти покращили свої знання з іноземної мови, весело провели час та оздоровились.
Загін отримав  подяку за активну участь у спортивних заходах табору та було відмічено активних учасників грамотами і солодощами.
І на завершення вихованці подивились виставу від Рівненського музично-драматичного театру, пограли у квест та потанцювали на дискотеці).
Прощавайте, "Дзвіночки"! До наступного року!

11 червня - День капелюшків PDF Друк e-mail
Середа, 12 червня 2019, 20:06

Як сьогодні змінилися наші дівчата — справжні панночки, а хлопці — гарні парубки. В чому справа? Сьогодні в таборі «День капелюшків». А передувала святу велика підготовка: колективна справа «Капелюшкова фантазія»,  конкурс "Whose hat is the most creative?" і розваги.
Найкращі капелюшкові фантазії загону можуть позмагатися з капелюшками самої Катерини Осадчої.

10 червня - День природи PDF Друк e-mail
Середа, 12 червня 2019, 20:01

Яка найпопулярніша тема для спілкування у Великобританії? Звісно, погода. Не оминула ця тематика і наших вихованців. У ігровій формі діти дуже швидко згадували слова, продемонстрували уміння описувати пори року та згуртовано працювати у команді. Родзинкою цього дня був майстер-клас з виготовлення дерев'яного оберегу, що виконує бажання) А фізичні вправи та розваги на свіжому повітрі сприяли гарному настрою та додали бадьорості. Було дуже весело, динамічно та корисно.
Вихователь - Кузьмич О.М.

07.06 - День розваг PDF Друк e-mail
Неділя, 09 червня 2019, 20:00

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами набуває все більшого значення. Багатьом здається, що здолати такий обсяг інформації - це нудно і складно. Але сьогодні наші діти переконалися у протилежному: вивчати мову не лише модно, а й надзвичайно цікаво, адже можна одразу використати вивчене на практиці. День був насичений різноманітними іграми, конкурсами та вікторинами на англійській мові.
Вихованці отримали багато позитивних емоцій та солодких призів.

Вихователь - Салівончик Л.І.

06.06 - День співу та танцю PDF Друк e-mail
Неділя, 09 червня 2019, 19:33

Відпочинок у нашому таборі триває. Сьогодні наші вихованці з великим натхненням співали і танцювали на сцені конкурсу "English songs", що відбувався у ЗОШ №8. Після обіду провели власний конкурс на найкраще виконання англійської пісні. Доповнили день різноманітними іграми на повторення лексики та відпочинком на свіжому повітрі.

Вихователь - Лотоцька З.Я.

Останнє оновлення на Неділя, 09 червня 2019, 20:00

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>