Творча справа 3-В PDF Друк e-mail
Написав dodge111
Вівторок, 19 березня 2019, 13:40

Екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого, познайомитися ближче з людьми, чиї професії викликають у кожного інтерес та повагу. Екскурсії - це ті події, які пізніше згадуються все життя.

У рамках проведення колективної творчої справи та з метою ознайомлення школярів із дивовижним світом професій батьками учнів 3-В класу було організовано та проведено екскурсії у відділення патрульної поліції та на телебачення. Хлопчики та їх батьки дізналися про нелегкі та  небезпечні будні патрульних поліцейських, «попрацювали» у тренажерному залі та уявили себе поліцейськими, сидячи за кермом машини. Дівчатка ж, побувавши з батьками на телебаченні, мали змогу зазирнути по ту сторону екрану і побачити всю телевізійну «кухню» зсередини.

Третьокласники були дуже задоволені екскурсіями, зустріччю із цікавими людьми, отримали позитивні емоції та гарний настрій!

Класний керівник 3-В класу Бодаква О.В.

Останнє оновлення на Середа, 20 березня 2019, 08:31